TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We Zijn Er Bijna is aangekomen op het Italiaanse eiland Sardinië. De eerste excursie is een boottocht en de zwembroeken kunnen mee. De boot vaart door de La Maddalena-archipel, ook wel bekend als ‘de Cariben van Europa’: zestig kleine eilandjes met witte stranden en een helderblauwe zee.
Er staan nog meer excursies op het programma. Robin van Teunenbroek, een Nederlandse gids op Sardinië, neemt de groep mee op jeepsafari de binnenlanden in. Hij verklapt het geheim van de bewoners in dit gebied, die opvallend vaak meer dan honderd jaar worden.
De cameraploeg en Martine van Os mogen meekijken met medekampeerders Hans en Nel op de laptop. Ze hebben via FaceTime contact met Hans’ 92-jarige moeder, voor wie hij mantelzorger is. “Zo reist ze een beetje met ons mee”, zegt hij.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten