TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os reist met het gezelschap via het zuidwesten van Spanje richting Portugal, waar ze in Evora de caravan of camper willen neerzetten. Tussenstop is het nationaal park Monfragüe in de regio Extremadura.
Het uitgestrekte rotsachtige park is de thuisbasis van veel bijzondere diersoorten, zoals de Iberische lynx en roofvogels. In dit natuurgebied leeft de grootste populatie gieren ter wereld. De reizigers zijn onder de indruk van de tientallen monniksgieren die te zien zijn op de hoge rotsen van Monfragüe.
Martine spreekt met Henk en Rina. Het stel maakt al voor de derde keer een kampeerreis op deze manier, maar nog niet eerder met zo’n grote groep. Berend is alleenstaand. Hij heeft al dertig jaar dezelfde kampeerbus die nog goed functioneert.
Deze tweede aflevering van We Zijn er Bijna! zie je op dinsdag 10 september vanaf 20:35 uur bij MAX op NPO 1.
Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld
17:25Idols-jurylid en zangeres van Earth & Fire Jerney Kaagman overleden
16:39De 5 beste programma's om deze week te streamen
14:47Dit programma vervangt Muziekfeest op het Plein op de vrijdagavond van NPO 1