TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os reist met het gezelschap via het zuidwesten van Spanje richting Portugal, waar ze in Evora de caravan of camper willen neerzetten. Tussenstop is het nationaal park Monfragüe in de regio Extremadura.
Het uitgestrekte rotsachtige park is de thuisbasis van veel bijzondere diersoorten, zoals de Iberische lynx en roofvogels. In dit natuurgebied leeft de grootste populatie gieren ter wereld. De reizigers zijn onder de indruk van de tientallen monniksgieren die te zien zijn op de hoge rotsen van Monfragüe.
Martine spreekt met Henk en Rina. Het stel maakt al voor de derde keer een kampeerreis op deze manier, maar nog niet eerder met zo’n grote groep. Berend is alleenstaand. Hij heeft al dertig jaar dezelfde kampeerbus die nog goed functioneert.
Deze tweede aflevering van We Zijn er Bijna! zie je op dinsdag 10 september vanaf 20:35 uur bij MAX op NPO 1.
Dit is de startdatum van het derde seizoen van Daar Gaan Ze Weer
10:06Nieuw seizoen Married at First Sight is vanaf deze datum te zien
07:56Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS6-programma The Bicycle Race
07:52De TV van gisteren: Talkshows scoren met Nederlandse olympiërs
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 maart 2026