TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os reist met het gezelschap via het zuidwesten van Spanje richting Portugal, waar ze in Evora de caravan of camper willen neerzetten. Tussenstop is het nationaal park Monfragüe in de regio Extremadura.
Het uitgestrekte rotsachtige park is de thuisbasis van veel bijzondere diersoorten, zoals de Iberische lynx en roofvogels. In dit natuurgebied leeft de grootste populatie gieren ter wereld. De reizigers zijn onder de indruk van de tientallen monniksgieren die te zien zijn op de hoge rotsen van Monfragüe.
Martine spreekt met Henk en Rina. Het stel maakt al voor de derde keer een kampeerreis op deze manier, maar nog niet eerder met zo’n grote groep. Berend is alleenstaand. Hij heeft al dertig jaar dezelfde kampeerbus die nog goed functioneert.
Deze tweede aflevering van We Zijn er Bijna! zie je op dinsdag 10 september vanaf 20:35 uur bij MAX op NPO 1.
'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?
13:24Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland
11:23Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?