TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os reist met het gezelschap via het zuidwesten van Spanje richting Portugal, waar ze in Evora de caravan of camper willen neerzetten. Tussenstop is het nationaal park Monfragüe in de regio Extremadura.
Het uitgestrekte rotsachtige park is de thuisbasis van veel bijzondere diersoorten, zoals de Iberische lynx en roofvogels. In dit natuurgebied leeft de grootste populatie gieren ter wereld. De reizigers zijn onder de indruk van de tientallen monniksgieren die te zien zijn op de hoge rotsen van Monfragüe.
Martine spreekt met Henk en Rina. Het stel maakt al voor de derde keer een kampeerreis op deze manier, maar nog niet eerder met zo’n grote groep. Berend is alleenstaand. Hij heeft al dertig jaar dezelfde kampeerbus die nog goed functioneert.
Deze tweede aflevering van We Zijn er Bijna! zie je op dinsdag 10 september vanaf 20:35 uur bij MAX op NPO 1.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'