TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van Wereldse Hotels reizen Rob Rinder en Monica Galetti naar de Dolomieten. Tussen de Italiaanse bergtoppen staat Hotel Hubertus. Dit vijfsterrenresort onderscheidt zich onder meer door het wellnesscentrum Heaven and Hell. Achter deze wat onheilspellende naam schuilt een architectonisch hoogstandje dat de bezoekers niet licht zullen vergeten. Rob en Monica ontmoeten de familie aan het hoofd van dit oogstrelende logement.
Volgens Rob dient iemand aan drie belangrijke eisen te voldoen om een tophotel te runnen. “Je moet een toegewijde staf hebben, een waanzinnig oog voor detail en er alles aan doen om ervoor te zorgen dat de gasten zich net zo welkom voelen als bij een familiebezoek”, zo stelde de globetrotter eerder bij de BBC.
De laatste aflevering van Wereldse Hotels zie je op zondag 18 augustus vanaf 19:20 uur bij MAX op NPO 2.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight
13:31Goedenavond Nederland schrapt duopresentatie