TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van Wereldse Hotels reizen Rob Rinder en Monica Galetti naar de Dolomieten. Tussen de Italiaanse bergtoppen staat Hotel Hubertus. Dit vijfsterrenresort onderscheidt zich onder meer door het wellnesscentrum Heaven and Hell. Achter deze wat onheilspellende naam schuilt een architectonisch hoogstandje dat de bezoekers niet licht zullen vergeten. Rob en Monica ontmoeten de familie aan het hoofd van dit oogstrelende logement.
Volgens Rob dient iemand aan drie belangrijke eisen te voldoen om een tophotel te runnen. “Je moet een toegewijde staf hebben, een waanzinnig oog voor detail en er alles aan doen om ervoor te zorgen dat de gasten zich net zo welkom voelen als bij een familiebezoek”, zo stelde de globetrotter eerder bij de BBC.
De laatste aflevering van Wereldse Hotels zie je op zondag 18 augustus vanaf 19:20 uur bij MAX op NPO 2.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'