TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van Wereldse Hotels reizen Rob Rinder en Monica Galetti naar de Dolomieten. Tussen de Italiaanse bergtoppen staat Hotel Hubertus. Dit vijfsterrenresort onderscheidt zich onder meer door het wellnesscentrum Heaven and Hell. Achter deze wat onheilspellende naam schuilt een architectonisch hoogstandje dat de bezoekers niet licht zullen vergeten. Rob en Monica ontmoeten de familie aan het hoofd van dit oogstrelende logement.
Volgens Rob dient iemand aan drie belangrijke eisen te voldoen om een tophotel te runnen. “Je moet een toegewijde staf hebben, een waanzinnig oog voor detail en er alles aan doen om ervoor te zorgen dat de gasten zich net zo welkom voelen als bij een familiebezoek”, zo stelde de globetrotter eerder bij de BBC.
De laatste aflevering van Wereldse Hotels zie je op zondag 18 augustus vanaf 19:20 uur bij MAX op NPO 2.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is