TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van Wereldse Hotels reizen Rob Rinder en Monica Galetti naar de Dolomieten. Tussen de Italiaanse bergtoppen staat Hotel Hubertus. Dit vijfsterrenresort onderscheidt zich onder meer door het wellnesscentrum Heaven and Hell. Achter deze wat onheilspellende naam schuilt een architectonisch hoogstandje dat de bezoekers niet licht zullen vergeten. Rob en Monica ontmoeten de familie aan het hoofd van dit oogstrelende logement.
Volgens Rob dient iemand aan drie belangrijke eisen te voldoen om een tophotel te runnen. “Je moet een toegewijde staf hebben, een waanzinnig oog voor detail en er alles aan doen om ervoor te zorgen dat de gasten zich net zo welkom voelen als bij een familiebezoek”, zo stelde de globetrotter eerder bij de BBC.
De laatste aflevering van Wereldse Hotels zie je op zondag 18 augustus vanaf 19:20 uur bij MAX op NPO 2.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'