TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Sylvana IJsselmuiden heeft een veelzijdige carrière. In het verleden presenteerde ze voor SBS 6, RTL 4 en de videosite Dumpert. Ook was ze in 2021 te zien in Expeditie Robinson en het jaar ervoor riep magazine FHM haar uit tot mooiste vrouw van Nederland. De Friezin heeft veel volgers op sociale media.
In Who's That Girl? een portret van IJsselmuiden, die bekend staat als iemand die niet snel opgeeft. De weg naar succes was niet makkelijk, ook omdat ze op jonge leeftijd baarmoederhalskanker kreeg. Op LinkedIn schrijft IJsselmuiden dat afwijzing haar juist motiveerde. “Ik koos ervoor om een krachtig zelfbeeld te behouden en mijn eigen koers te varen. Mijn boodschap voor anderen is om jezelf bij afwijzing niet in een negatief daglicht te plaatsen.”
Deze aflevering van Who's That Girl? zie je op donderdag 11 april vanaf 21:12 uur bij AVROTROS op NPO3.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025