TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een mooie bijkomstigheid; tussen het liegen en bedriegen door ontstaan er hechte vriendschappen.
Zo is het tussen AVROTROS-gezichten Rik van de Westelaken en Marlijn Weerdenburg al acht jaar dikke mik. Hij zat in het publiek tijdens haar deelname aan It Takes Two en trok een fles champagne open toen ze presentatrice van Moltalk werd, zij was weer apetrots toen ze hoorde dat hij het Gouden Televizier-Ring Gala presenteerde.
Wie Is de Mol? bleek ook op romantisch vlak succesvol. SBS6-presentatrice Airen Mylene en oud-hockyer Taeke Taekema zijn getrouwd en hebben twee kinderen.
Wie Is de Mol? is elke zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. Check ook vooral ons handige overzicht vol hints.
Partnerbijdrage
Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'
09:40Mexx uit B&B Vol Liefde not amused: 'Ik moet huilen als ik dit lees'
09:02Beste Zangers aflevering 1 gemist? Bekijk hier alle optredens terug