TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Najib Amhali staat als komiek ook bekend om zijn vermogen snel te improviseren en moeiteloos diverse typetjes te spelen. Dat bewijst hij niet alleen op het podium, maar ook vanavond in de herhaling bij Wie van de 3.
Amhali weet met behulp van rollenspelletjes als geen ander kandidaten te ontregelen. Zo bracht hij onlangs drie vermeende advocates van hun à propos toen hij spontaan met mede-panellid Britt Dekker een echtpaar speelde dat wilde scheiden. Amhali wilde bij de inboedelscheiding haar beroemde springpaard George hebben. Dekker, zelf ook een prima actrice, speelde het spel uiteraard mee.
Vanavond moeten ze samen met Raven van Dorst en Martien Meiland zien te achterhalen wie de echte molenaar, docent economie en vrouwelijke kraanmachinist is. (HH)
Partnerbijdrage
Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas
10:46StukTV kondigt nieuwe reeks van Het Jachtseizoen: Most Wanted aan
10:24Ongeneeslijk zieke Jade Kops (19) kondigt volgende fase aan: ‘Heftige dag’