TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Najib Amhali staat als komiek ook bekend om zijn vermogen snel te improviseren en moeiteloos diverse typetjes te spelen. Dat bewijst hij niet alleen op het podium, maar ook vanavond in de herhaling bij Wie van de 3.
Amhali weet met behulp van rollenspelletjes als geen ander kandidaten te ontregelen. Zo bracht hij onlangs drie vermeende advocates van hun à propos toen hij spontaan met mede-panellid Britt Dekker een echtpaar speelde dat wilde scheiden. Amhali wilde bij de inboedelscheiding haar beroemde springpaard George hebben. Dekker, zelf ook een prima actrice, speelde het spel uiteraard mee.
Vanavond moeten ze samen met Raven van Dorst en Martien Meiland zien te achterhalen wie de echte molenaar, docent economie en vrouwelijke kraanmachinist is. (HH)
Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie
13:46Linda de Mol: 'Dit is een hele grappige lijn in nieuwe seizoen Gooische Vrouwen'
13:23Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'