TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Najib Amhali staat als komiek ook bekend om zijn vermogen snel te improviseren en moeiteloos diverse typetjes te spelen. Dat bewijst hij niet alleen op het podium, maar ook vanavond in de herhaling bij Wie van de 3.
Amhali weet met behulp van rollenspelletjes als geen ander kandidaten te ontregelen. Zo bracht hij onlangs drie vermeende advocates van hun à propos toen hij spontaan met mede-panellid Britt Dekker een echtpaar speelde dat wilde scheiden. Amhali wilde bij de inboedelscheiding haar beroemde springpaard George hebben. Dekker, zelf ook een prima actrice, speelde het spel uiteraard mee.
Vanavond moeten ze samen met Raven van Dorst en Martien Meiland zien te achterhalen wie de echte molenaar, docent economie en vrouwelijke kraanmachinist is. (HH)
André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er
10:00Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf