TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Najib Amhali staat als komiek ook bekend om zijn vermogen snel te improviseren en moeiteloos diverse typetjes te spelen. Dat bewijst hij niet alleen op het podium, maar ook vanavond in de herhaling bij Wie van de 3.
Amhali weet met behulp van rollenspelletjes als geen ander kandidaten te ontregelen. Zo bracht hij onlangs drie vermeende advocates van hun à propos toen hij spontaan met mede-panellid Britt Dekker een echtpaar speelde dat wilde scheiden. Amhali wilde bij de inboedelscheiding haar beroemde springpaard George hebben. Dekker, zelf ook een prima actrice, speelde het spel uiteraard mee.
Vanavond moeten ze samen met Raven van Dorst en Martien Meiland zien te achterhalen wie de echte molenaar, docent economie en vrouwelijke kraanmachinist is. (HH)
Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'
09:11Hilarisch: zo kijkt René van der Gijp thuis tv, tussen zijn honden