TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Najib Amhali staat als komiek ook bekend om zijn vermogen snel te improviseren en moeiteloos diverse typetjes te spelen. Dat bewijst hij niet alleen op het podium, maar ook vanavond in de herhaling bij Wie van de 3.
Amhali weet met behulp van rollenspelletjes als geen ander kandidaten te ontregelen. Zo bracht hij onlangs drie vermeende advocates van hun à propos toen hij spontaan met mede-panellid Britt Dekker een echtpaar speelde dat wilde scheiden. Amhali wilde bij de inboedelscheiding haar beroemde springpaard George hebben. Dekker, zelf ook een prima actrice, speelde het spel uiteraard mee.
Vanavond moeten ze samen met Raven van Dorst en Martien Meiland zien te achterhalen wie de echte molenaar, docent economie en vrouwelijke kraanmachinist is. (HH)
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers