TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Op Instagram kondigde HLF8 het optreden van Wolter nog aan en ook hijzelf plaatste in zijn Instagram Stories een foto waaruit bleek dat hij al in de studio van het SBS6-programma was. Maar het feestje ging niet door. Anders dan over Hélène, verklaarde Johnny de afwezigheid van Wolter wel meteen. Wolter zou 'afsluiten met een liedje', aldus Johnny. "Wolter was hier, maar die moest met spoed naar het ziekenhuis voor zijn zoon. (...) We wensen hem heel veel sterkte. Volgens mij komt het goed, maar hij was wel even geschrokken."
Wolter heeft inmiddels laten weten wat er precies aan de hand is. Zijn zoon Thomas (2008) is tegen een scooter gebotst, hard gevallen en vervolgens per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd, zo laat Wolters manager weten aan het ANP. "Hij heeft een zware hersenschudding en wordt uit voorzorg voorlopig in het ziekenhuis gehouden." Samen met zijn vrouw Tessa zijn ze de hele nacht bij Thomas in het ziekenhuis gebleven. "Ze zijn na een spannende nacht wat meer gerustgesteld. Thomas zal nog wel lang moeten herstellen."
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3