TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tweede aflevering van Wortelboer en Van Rossem gaat over vakanties. Uit cijfers van het CBS Vakantieonderzoek blijkt dat in 2022 zo'n 10,8 miljoen Nederlanders minstens één keer op vakantie zijn geweest. In totaal zijn er vorig jaar zelfs 21,2 miljoen vakanties gevierd in binnen- en buitenland. Maarten van Rossem vindt het een fascinerend fenomeen.
Toen Van Rossem als kind opgroeide ging amper iemand op vakantie. De tachtigjarige historicus valt dan ook niet te porren voor tripjes of uitjes. In een column op zijn eigen site noemt hij reizen zelfs 'slechts een infantiele vorm van escapisme'. Zijn co-host Emma Wortelboer heeft echter voor 3 op Reis aardig wat reportages gemaakt over vakantieoorden in alle windstreken. De twee hebben duidelijk wat te bespreken.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen