TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Spannend wordt dit nieuwe seizoen van Zeeman Confronteert zeker, maar of er net zo’n bizarre zaak voorbijkomt als in 2022 is de vraag. Een jaar eerder benaderde Sanne S. Zeeman en zijn collega’s met haar hulpvraag. Ze werd gestalkt en wilde dat dit stopte.
Hoewel Zeeman alert was bij het verkenningsgesprek en vreemde dingen opmerkte, besloot hij haar toch te helpen, ook omdat de vermeende dader al eerder voor hetzelfde delict was veroordeeld. Uiteindelijk bleek de man onschuldig: S. had alles in scène gezet, ze had zelfs bewijsmateriaal in elkaar geknutseld.
Op een gegeven moment viel het kwartje bij Zeeman, zo vertelt hij in het AD. “Sommige dingen kónden gewoon niet, zoals de bewering dat hij ergens met de auto was geweest terwijl hij niet kan rijden.”
Zeeman Confronteert is vanaf 25 november 2024 weer iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten