TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Spannend wordt dit nieuwe seizoen van Zeeman Confronteert zeker, maar of er net zo’n bizarre zaak voorbijkomt als in 2022 is de vraag. Een jaar eerder benaderde Sanne S. Zeeman en zijn collega’s met haar hulpvraag. Ze werd gestalkt en wilde dat dit stopte.
Hoewel Zeeman alert was bij het verkenningsgesprek en vreemde dingen opmerkte, besloot hij haar toch te helpen, ook omdat de vermeende dader al eerder voor hetzelfde delict was veroordeeld. Uiteindelijk bleek de man onschuldig: S. had alles in scène gezet, ze had zelfs bewijsmateriaal in elkaar geknutseld.
Op een gegeven moment viel het kwartje bij Zeeman, zo vertelt hij in het AD. “Sommige dingen kónden gewoon niet, zoals de bewering dat hij ergens met de auto was geweest terwijl hij niet kan rijden.”
Zeeman Confronteert is vanaf 25 november 2024 weer iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Wanneer is LUBACH weer terug op tv?
12:55Erica Terpstra tóch nog op reis voor MAX?
12:11B&B Vol Liefde: 'Nee Ceciel, ik wil niet meer met je eten'
11:15Zus van Fabiënne uit De Bondgenoten spreekt zich uit over gerucht: 'Het is te bizar voor woorden'
10:05De allereerste beelden van het vijftiende seizoen van Urk! zijn verschenen