TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Spannend wordt dit nieuwe seizoen van Zeeman Confronteert zeker, maar of er net zo’n bizarre zaak voorbijkomt als in 2022 is de vraag. Een jaar eerder benaderde Sanne S. Zeeman en zijn collega’s met haar hulpvraag. Ze werd gestalkt en wilde dat dit stopte.
Hoewel Zeeman alert was bij het verkenningsgesprek en vreemde dingen opmerkte, besloot hij haar toch te helpen, ook omdat de vermeende dader al eerder voor hetzelfde delict was veroordeeld. Uiteindelijk bleek de man onschuldig: S. had alles in scène gezet, ze had zelfs bewijsmateriaal in elkaar geknutseld.
Op een gegeven moment viel het kwartje bij Zeeman, zo vertelt hij in het AD. “Sommige dingen kónden gewoon niet, zoals de bewering dat hij ergens met de auto was geweest terwijl hij niet kan rijden.”
Zeeman Confronteert is vanaf 25 november 2024 weer iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Partnerbijdrage
Oud-Oranjehelden halen WK-herinneringen op in speciale editie van De Reünie
14:00Holly Mae Brood pakt hoofdrol in nieuwe Videoland dramaserie La Vida Barcelona
13:50WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’