TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ooit was het Nederlandse zorgsysteem, waarbij de huisarts fungeert als poortwachter die patiënten informeert, helpt en kan doorsturen naar de specialistische zorg, een voorbeeld voor andere landen. Dat systeem loopt nu echter op zijn achterste benen, want het lukt huisartsen nog maar amper om de zorg te bieden die ze willen.
Zembla hoort deze week van huisartsen die zich afvragen hoelang ze hun beroep nog kunnen blijven uitoefenen. Ze maken zich zorgen over de extra taken die ze krijgen toegespeeld en de hoge werkdruk die dat als gevolg heeft.
De rek is eruit, het aantal fouten neemt toe en steeds meer praktijken voeren een patiëntenstop in. Patiënten die buiten de boot vallen zijn hierdoor aangewezen op een onlineconsult met de digitale huisarts.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland