TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ooit was het Nederlandse zorgsysteem, waarbij de huisarts fungeert als poortwachter die patiënten informeert, helpt en kan doorsturen naar de specialistische zorg, een voorbeeld voor andere landen. Dat systeem loopt nu echter op zijn achterste benen, want het lukt huisartsen nog maar amper om de zorg te bieden die ze willen.
Zembla hoort deze week van huisartsen die zich afvragen hoelang ze hun beroep nog kunnen blijven uitoefenen. Ze maken zich zorgen over de extra taken die ze krijgen toegespeeld en de hoge werkdruk die dat als gevolg heeft.
De rek is eruit, het aantal fouten neemt toe en steeds meer praktijken voeren een patiëntenstop in. Patiënten die buiten de boot vallen zijn hierdoor aangewezen op een onlineconsult met de digitale huisarts.
Makers van Klem komen met serie De Prijs: met Teun Luijkx, Emma Josten en Georgina Verbaan
15:47The Voice of Holland: dit is het team van Suzan en Freek
14:30Steun en toeverlaat van André van Duin overleden: 'Bedankt'
13:28Kijkers krijgen geen genoeg van livestreams met dikke papegaaien en rondtrekkende vissen
13:22Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'