TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoop is belangrijk. Dat wil de derde aflevering van het zangprogramma Zing! meegeven. Volgens jurylid Roel van Velzen kunnen ze dat heel mooi doen door samen te werken. Daarom bundelen de groepen hun talenten om samen Heal the World van Michael Jackson te zingen. Dat levert een bijzondere uitvoering van het nummer op.
Daarnaast moet er natuurlijk ook gestreden worden. Van Velzen luistert samen presentatrice Giovanca Ostiana en mezzosopraan Tania Kross naar optredens van Phoenix Vocals, het Luchtmacht Mannenkoor en 4Tune, die ieder een nummer hebben gekozen dat bij het thema past.
Een van de opvoeringen zorgt zelfs voor ontroering bij de mentoren. Wie weet de juryleden te overtuigen met een hoopvol optreden en is daarmee een stapje dichter bij de winst?
Zing! is op zaterdag 30 november 2024 om 20:30 uur te zien bij de EO op NPO 1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten