TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoop is belangrijk. Dat wil de derde aflevering van het zangprogramma Zing! meegeven. Volgens jurylid Roel van Velzen kunnen ze dat heel mooi doen door samen te werken. Daarom bundelen de groepen hun talenten om samen Heal the World van Michael Jackson te zingen. Dat levert een bijzondere uitvoering van het nummer op.
Daarnaast moet er natuurlijk ook gestreden worden. Van Velzen luistert samen presentatrice Giovanca Ostiana en mezzosopraan Tania Kross naar optredens van Phoenix Vocals, het Luchtmacht Mannenkoor en 4Tune, die ieder een nummer hebben gekozen dat bij het thema past.
Een van de opvoeringen zorgt zelfs voor ontroering bij de mentoren. Wie weet de juryleden te overtuigen met een hoopvol optreden en is daarmee een stapje dichter bij de winst?
Zing! is op zaterdag 30 november 2024 om 20:30 uur te zien bij de EO op NPO 1.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'