TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoop is belangrijk. Dat wil de derde aflevering van het zangprogramma Zing! meegeven. Volgens jurylid Roel van Velzen kunnen ze dat heel mooi doen door samen te werken. Daarom bundelen de groepen hun talenten om samen Heal the World van Michael Jackson te zingen. Dat levert een bijzondere uitvoering van het nummer op.
Daarnaast moet er natuurlijk ook gestreden worden. Van Velzen luistert samen presentatrice Giovanca Ostiana en mezzosopraan Tania Kross naar optredens van Phoenix Vocals, het Luchtmacht Mannenkoor en 4Tune, die ieder een nummer hebben gekozen dat bij het thema past.
Een van de opvoeringen zorgt zelfs voor ontroering bij de mentoren. Wie weet de juryleden te overtuigen met een hoopvol optreden en is daarmee een stapje dichter bij de winst?
Zing! is op zaterdag 30 november 2024 om 20:30 uur te zien bij de EO op NPO 1.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder