TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoop is belangrijk. Dat wil de derde aflevering van het zangprogramma Zing! meegeven. Volgens jurylid Roel van Velzen kunnen ze dat heel mooi doen door samen te werken. Daarom bundelen de groepen hun talenten om samen Heal the World van Michael Jackson te zingen. Dat levert een bijzondere uitvoering van het nummer op.
Daarnaast moet er natuurlijk ook gestreden worden. Van Velzen luistert samen presentatrice Giovanca Ostiana en mezzosopraan Tania Kross naar optredens van Phoenix Vocals, het Luchtmacht Mannenkoor en 4Tune, die ieder een nummer hebben gekozen dat bij het thema past.
Een van de opvoeringen zorgt zelfs voor ontroering bij de mentoren. Wie weet de juryleden te overtuigen met een hoopvol optreden en is daarmee een stapje dichter bij de winst?
Zing! is op zaterdag 30 november 2024 om 20:30 uur te zien bij de EO op NPO 1.
Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro
10:00Tijl Beckand verklapt: 'We willen met TAFKAL een serie mét script maken'