TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pak je agenda er dus maar snel bij.
Door het stoppen van HLF8 gaat de programmering van de vooravond van SBS6 op de schop. De grootste verandering is er dan ook voor de fans van Een Jaar van je Leven. Waar dit realityprogramma nu iedere werkdag om 18:20 uur te zien is op SBS6, is het programma vanaf 10 april elke werkdag pas rond de klok van 19:45 uur te zien op SBS6.
Daarnaast is het goed om te vermelden dat de afleveringen van Een Jaar van je Leven wat langer gaan zijn. De afleveringen nemen straks 45 minuten in beslag en duren dan ook tot 20:30 uur.
De rest van de programmering verandert hierdoor automatisch ook. De planning ziet er nu als volgt uit:
Meer weten? Bekijk dan vooral onze actuele programmering.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'