TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pak je agenda er dus maar snel bij.
Door het stoppen van HLF8 gaat de programmering van de vooravond van SBS6 op de schop. De grootste verandering is er dan ook voor de fans van Een Jaar van je Leven. Waar dit realityprogramma nu iedere werkdag om 18:20 uur te zien is op SBS6, is het programma vanaf 10 april elke werkdag pas rond de klok van 19:45 uur te zien op SBS6.
Daarnaast is het goed om te vermelden dat de afleveringen van Een Jaar van je Leven wat langer gaan zijn. De afleveringen nemen straks 45 minuten in beslag en duren dan ook tot 20:30 uur.
De rest van de programmering verandert hierdoor automatisch ook. De planning ziet er nu als volgt uit:
Meer weten? Bekijk dan vooral onze actuele programmering.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'