TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na zijn jonge jaren als activist maakte Derk Sauer in 1970 de overstap naar de journalistiek. Hij werkte als correspondent voor onder meer de VPRO en schopte het tot hoofdredacteur van Nieuwe Revu. Na het uiteenvallen van de Sovjet-Unie zag hij kansen in Rusland. Hij besloot er het avontuur te zoeken met nieuwe publicaties en bekende westerse titels.
Nu Rusland de vrije pers het werken onmogelijk heeft gemaakt, is Sauer terug in Nederland. Deze week schuift hij aan in Zomergasten. "Mijn avond zal uiteraard veel over Rusland gaan, maar niet alleen. Ik wil de kijker door mijn 32 jaar in Rusland leiden en laten zien hoe en waarom we in de huidige oorlog terecht zijn gekomen." Naast zijn afschuw over het Poetin-regime toont Sauer ook zijn liefde voor Rusland.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?