TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zijn jonge jaren als activist maakte Derk Sauer in 1970 de overstap naar de journalistiek. Hij werkte als correspondent voor onder meer de VPRO en schopte het tot hoofdredacteur van Nieuwe Revu. Na het uiteenvallen van de Sovjet-Unie zag hij kansen in Rusland. Hij besloot er het avontuur te zoeken met nieuwe publicaties en bekende westerse titels.
Nu Rusland de vrije pers het werken onmogelijk heeft gemaakt, is Sauer terug in Nederland. Deze week schuift hij aan in Zomergasten. "Mijn avond zal uiteraard veel over Rusland gaan, maar niet alleen. Ik wil de kijker door mijn 32 jaar in Rusland leiden en laten zien hoe en waarom we in de huidige oorlog terecht zijn gekomen." Naast zijn afschuw over het Poetin-regime toont Sauer ook zijn liefde voor Rusland.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen