TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pip Pellens kwam met haar vriend Pim Wessels en had een heel aparte witte outfit aangetrokken.
Tim Hofman besloot deze avond te ruilen met zijn vriendin. Hij had hakken aan, make-up op en een handtasje, zij mocht lekker op platte schoenen naar het Gala. Maar hier poseert hij met YouTuber Kalvijn.
Veel kijkers vonden de outfit van zangeres Davina Michelle net iets te gewaagd. Maar eerlijk is eerlijk, de zangeres kan deze jurk prima hebben.
Splinter Chabot maakt zijn kleren graag zelf, dus misschien komt deze bloemetjessmoking ook wel van zijn eigen naaimachine.
Stijn Fransen, vroeger bekend van GTST, kwam de rode loper op in een opvallende jurk met kleurtjes.
Cabaretier/presentator Stefano Keizers is een bijzondere jongen en dat was duidelijk te zien op de rode loper.
Emma Wortelboer neemt zichzelf niet al te serieus en trok een t-shirt aan met een foto van haar eigen hysterische reactie bij het Eurovisie Songfestival.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer