TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pip Pellens kwam met haar vriend Pim Wessels en had een heel aparte witte outfit aangetrokken.
Tim Hofman besloot deze avond te ruilen met zijn vriendin. Hij had hakken aan, make-up op en een handtasje, zij mocht lekker op platte schoenen naar het Gala. Maar hier poseert hij met YouTuber Kalvijn.
Veel kijkers vonden de outfit van zangeres Davina Michelle net iets te gewaagd. Maar eerlijk is eerlijk, de zangeres kan deze jurk prima hebben.
Splinter Chabot maakt zijn kleren graag zelf, dus misschien komt deze bloemetjessmoking ook wel van zijn eigen naaimachine.
Stijn Fransen, vroeger bekend van GTST, kwam de rode loper op in een opvallende jurk met kleurtjes.
Cabaretier/presentator Stefano Keizers is een bijzondere jongen en dat was duidelijk te zien op de rode loper.
Emma Wortelboer neemt zichzelf niet al te serieus en trok een t-shirt aan met een foto van haar eigen hysterische reactie bij het Eurovisie Songfestival.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis