TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pip Pellens kwam met haar vriend Pim Wessels en had een heel aparte witte outfit aangetrokken.
Tim Hofman besloot deze avond te ruilen met zijn vriendin. Hij had hakken aan, make-up op en een handtasje, zij mocht lekker op platte schoenen naar het Gala. Maar hier poseert hij met YouTuber Kalvijn.
Veel kijkers vonden de outfit van zangeres Davina Michelle net iets te gewaagd. Maar eerlijk is eerlijk, de zangeres kan deze jurk prima hebben.
Splinter Chabot maakt zijn kleren graag zelf, dus misschien komt deze bloemetjessmoking ook wel van zijn eigen naaimachine.
Stijn Fransen, vroeger bekend van GTST, kwam de rode loper op in een opvallende jurk met kleurtjes.
Cabaretier/presentator Stefano Keizers is een bijzondere jongen en dat was duidelijk te zien op de rode loper.
Emma Wortelboer neemt zichzelf niet al te serieus en trok een t-shirt aan met een foto van haar eigen hysterische reactie bij het Eurovisie Songfestival.
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'