TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pip Pellens kwam met haar vriend Pim Wessels en had een heel aparte witte outfit aangetrokken.
Tim Hofman besloot deze avond te ruilen met zijn vriendin. Hij had hakken aan, make-up op en een handtasje, zij mocht lekker op platte schoenen naar het Gala. Maar hier poseert hij met YouTuber Kalvijn.
Veel kijkers vonden de outfit van zangeres Davina Michelle net iets te gewaagd. Maar eerlijk is eerlijk, de zangeres kan deze jurk prima hebben.
Splinter Chabot maakt zijn kleren graag zelf, dus misschien komt deze bloemetjessmoking ook wel van zijn eigen naaimachine.
Stijn Fransen, vroeger bekend van GTST, kwam de rode loper op in een opvallende jurk met kleurtjes.
Cabaretier/presentator Stefano Keizers is een bijzondere jongen en dat was duidelijk te zien op de rode loper.
Emma Wortelboer neemt zichzelf niet al te serieus en trok een t-shirt aan met een foto van haar eigen hysterische reactie bij het Eurovisie Songfestival.
Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis
05:09Alle winnaars van het Gouden Televizier-Ring Gala 2026 op een rij
23:59Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
22:39De Bondgenoten wint de Gouden Televizier-Ring 2026