TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is 400 jaar later dan nu en de aarde maakt deel uit van een vreedzaam interplanetair samenwerkingsverband. Ruimteschepen vliegen af en aan tussen de aarde en andere planeten. Ook aliens in alle soorten en maten maken deel uit van deze nieuwe samenleving. Een baan in de ruimte is vanzelfsprekend niet heel zeldzaam meer en zo kan het gebeuren dat iemand als Ed Mercer (Seth MacFarlane) kapitein wordt van de U.S.S. Orville.
De komische sf-dramaserie The Orville gaat over het leven aan boord van de Orville. Het begint er al mee dat Ed niet echt de eerste keuze was voor de baan omdat ze nogal omhoog zitten bij zijn werkgever. Tot overmaat van ramp wordt zijn ex-vrouw, waar hij net vanaf is nadat zij was vreemdgegaan, wordt aangewezen als zijn eerste officier. Het andere personeel bestaat uit mensen en aliens.
De crew moet ondanks hun verschillen goed samen leren werken. Ze belanden in spannende avonturen in de ruimte, maar er zijn altijd grappige en dramatische momenten. Het eerste seizoen bestaat uit 12 afleveringen, en zie je vanaf vanavond elke zondag om 22:00 exclusief op Spike.
John Williams maakt op deze datum zijn opwachting met Huizenruilers
10:05De startdatum van het RTL 4-programma The House of Hide & Seek is bekend
10:00Gerard Joling kritisch op talkshows: 'Onderwerpen vaak zo zwaar'
10:00Stars on Stage keert terug: op deze datum begint het derde seizoen
09:57Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien