TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“Ik ben nu overgelukkig, maar ik vind het per dag zwaarder worden om voor Ger te zorgen”, dat zegt Anja tegen Adelheid Roosen in deze laatste Thuis op Zuid. Anja en Ger ontmoetten elkaar op latere leeftijd. De diagnose alzheimer bij Ger maakte een eind aan hun wens om samen onbezorgd van het leven te genieten. In coronatijd is de zorg voor Ger helemaal op Anja’s schouders terechtgekomen; scheren, douchen, aankleden en meer. “Dat hakt erin gewoon”, aldus Anja.
Ook is het de vraag of ze door corona deze zomer wel op hun vaste Brabantse camping kunnen verblijven. Adelheid wil graag van haar weten wat ze nodig heeft om de zorg voor Ger te verlichten. Ook kijkt Adelheid met Hugo Borst hoe het andere mensen in Rotterdam-Zuid is vergaan sinds de coronacrisis.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'