TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Koning Willem-Alexander noemde de Top 2000 in zijn kersttoespraak eens ‘een typisch Nederlands eindejaarsverschijnsel’. Toen is er wel even gejuicht bij NPO Radio 2, zegt Leo Blokhuis. De autoriteit op het gebied van popmuziek is gefascineerd door de Top 2000 en levert elk jaar zijn waardevolle bijdrage aan Top 2000 a gogo, het programma dat de lijst der lijsten op tv begeleidt.
Matthijs van Nieuwkerk presenteert het programma al sinds 2002 en liet in een interview met AD weten dat het van hem nog lang zo mag blijven. “Ik denk dat Leo Blokhuis en ik dat willen blijven doen tot we hand in hand tijdens ‘Bohemian Rhapsody’ het ondermaanse zachtjes verlaten voor de grote pophemel.”
Naast de tv-uitzendingen is er ook dit jaar weer een Top 2000 a gogo-podcast.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?