TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederland strest. Talloze mensen gaan gebukt onder een burn-out of hebben last van stress. Reden genoeg voor Omroep MAX om er een 85 minuten durende live-uitzending aan te wijden: Het nationaal stressdebat onder leiding van Elles de Bruin en Cees Grimbergen.
Mensen van allerlei leeftijden en in verschillende beroepsgroepen zijn stress-slachtoffer. Van oudere mantelzorgers tot ijverige basisschoolleerlingen en van agenten tot studenten. Hoe komt het toch dat het Nederlanders niet lukt om tot rust te komen, vragen de programmamakers zich af. Ligt dat soms aan sociale media, de jachtige samenleving of aan het feit dat mensen geen tegenslag meer dulden? Volgens Omroep MAX komt dit debat - net nu velen last hebben van vakantiestress - precies op het juiste moment.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'