TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederland strest. Talloze mensen gaan gebukt onder een burn-out of hebben last van stress. Reden genoeg voor Omroep MAX om er een 85 minuten durende live-uitzending aan te wijden: Het nationaal stressdebat onder leiding van Elles de Bruin en Cees Grimbergen.
Mensen van allerlei leeftijden en in verschillende beroepsgroepen zijn stress-slachtoffer. Van oudere mantelzorgers tot ijverige basisschoolleerlingen en van agenten tot studenten. Hoe komt het toch dat het Nederlanders niet lukt om tot rust te komen, vragen de programmamakers zich af. Ligt dat soms aan sociale media, de jachtige samenleving of aan het feit dat mensen geen tegenslag meer dulden? Volgens Omroep MAX komt dit debat - net nu velen last hebben van vakantiestress - precies op het juiste moment.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur