TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederland strest. Talloze mensen gaan gebukt onder een burn-out of hebben last van stress. Reden genoeg voor Omroep MAX om er een 85 minuten durende live-uitzending aan te wijden: Het nationaal stressdebat onder leiding van Elles de Bruin en Cees Grimbergen.
Mensen van allerlei leeftijden en in verschillende beroepsgroepen zijn stress-slachtoffer. Van oudere mantelzorgers tot ijverige basisschoolleerlingen en van agenten tot studenten. Hoe komt het toch dat het Nederlanders niet lukt om tot rust te komen, vragen de programmamakers zich af. Ligt dat soms aan sociale media, de jachtige samenleving of aan het feit dat mensen geen tegenslag meer dulden? Volgens Omroep MAX komt dit debat - net nu velen last hebben van vakantiestress - precies op het juiste moment.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde