TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De film Penoza is het langverwachte vervolg op de gelijknamige serie die tussen 2010 en 2017 te zien was bij KRO-NCRV.
Net als in de serie is de hoofdrol ook in de film voor Monic Hendrickx. Aan het einde van seizoen 5 vertrok haar personage Carmen Walraven naar Canada om daar een nieuw, rustig leven op te bouwen. In de trailer zien we de voormalige gangster aan het werk als serveerster in een diner.
Maar aan al het goede komt een eind, zo ook aan het rustige leventje van Carmen in Canada. Ze wordt opgepakt en keert terug naar Nederland. En ook nu is ze niet veilig voor crimineel Berry (Loek Peters). 'Die f*cking vrouw is gewoon niet dood te krijgen', klinkt het uit zijn mond in de trailer van de film.
Verder zien we Carmens kinderen Nathalie (Sigrid ten Napel), Boris (Stijn Taverne) en Lucien Niels Gomperts) terug, en duiken ook Jim Leeflang (Hajo Bruins) en moeder Fiep (Olga Zuiderhoek) weer op.
De film Penoza draait vanaf 28 november in de bioscoop.
Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis
14:22Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'