TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
Op waarschijnlijk de laatste mooie zonnige dag van het jaar bleven de echt hoge kijkcijfers uit, maar met wat minder mensen voor de buis liet Beste Zangers op primetime nog altijd de concurrentie achter zich. Het mnuziekprogramma met presentator Jan Smit draaide in de tweede aflevering van het seizoen om Claude en dat kon de kijker wel bekoren.
911.000 liefhebbers stemden zaterdagavond af op de NPO, waar Claude in Sevilla werd toegezongen door zijn vakgenoten. Het verhaal van de uit Congo gevluchte artiest maakte indruk op de andere deelnemers van het muziekprogramma. Ook kreeg Karin Bloemen het in het afsluitende nummer voor elkaar om de 21-jarige muzikant aan het huilen te krijgen door over zijn moeder te zingen in het nummer Just A Dream van Nelly. Prompt werd de ‘oma’ van het gezelschap verkozen door middel van de welbekende proost.
Wauw onder indruk van Karin bloemen just a dream kippenvel en tranen .. wat een wereld vrouw love her ??????? #BesteZangers — Nordin (@Nordin51502769) September 21, 2024
Tangarine. Wat een fantastische gasten. Dit is kunst.#BesteZangers — Kevin (@KevinFR0186) September 21, 2024
Wat een mooie aflevering weer! Erg genoten! ??#bestezangers — lief (@lief04041932) September 21, 2024
Wat een prachtige uitzending met #Claude als hoofdgast. Ik kende hem niet, maar wat een geweldig innemend mens. En naast de mooie liedjes ook een ander positief geluid in deze gure populistische tijden. Laten we naar elkaar om blijven kijken en niemand uitsluiten. #bestezangers — Frans Heemskerk (@FransAidan) September 21, 2024
Te Land, Ter Zee en In de Lucht kon zaterdag dezelfde cijfers als Beste Zangers overleggen. The Connection deed het met 645.000 een stuk minder, waar Vriendenloterij Miljonairs het met 572.000 kijkers moest doen. Het 30 Seconds van Johnny de Mol komt maar niet echt los en bleef steken op 327.000 kijkers.
De nationale finale van het Songfestival trok slechts 180.000 belangstellenden. Zij zagen Stay Tuned winnen waardoor zij Nederland mogen vertegenwoordigen op het Junior Eurovisie Songfestival.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur