TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
De presentator was in Portugal om een oplichter te confronteren die heel veel geld had afgetroggeld van een kwetsbare vrouw. De oplichter was echter niet gediend van Kees' confrontatie en viel hem aan met een schroevendraaier.
Dat was overigens niet het enige waar de 389.000 kijkers van onder de indruk waren. Ze werden vooral geraakt door het tragische verhaal van Ronald die zijn 90-jarige gehandicapte moeder met alzheimer probeerde te redden uit Kenia.
Jeetje! Wat een goed verhaal weer, bij #Keesvanderspek #keesvanderspekontmaskert. — Dennis de Wit (@DennisdeWit) October 14, 2024
Wow. #keesvanderspek ? — Angela (@AbeetjeBoeije) October 14, 2024
Ronald en zijn moeder... wat hartverscheurend... en wat een eng verhaal... #keesvanderspekontmaskert — HappiLyd ????? (@lydialos) October 14, 2024
Wow wat een einde #kippevel #keesvanderspek — jaap (@jappievlug974) October 14, 2024
In de Nations League nam Nederland het op tegen Duitsland en dat werd een wedstrijd waar de 1,8 miljoen kijkers het liever niet meer over willen hebben. Op NPO 3 was te zien hoe Oranje zich totaal niet wist te meten aan Die Mannschaft en met 1-0 de wedstrijd dus ook verloor.
Ik geloof niet dat ik Nederland de laatste 3 jaar zo slecht heb zien voetballen. #duined — Leon [The Yearlings] (@gasolinebrother) October 14, 2024
Ik dacht dat het niet slechter kon dan tegen Hongarije. Sorry, ik heb me vergist. #duined — Willem Vissers (@vkwillemvissers) October 14, 2024
Het ligt nooit aan #Koeman bij een nederlaag. Zowel bondscoach als spelers heel slecht vanavond. #duined — Thijs Iliohan (@ThijsIliohan) October 14, 2024
Voor dit soort kutpotjes leggen we dus elke vier weken de Eredivisie stil. ? #duined pic.twitter.com/WePz3wHgob — Martijn Schwillens (@MartijnSchwill) October 14, 2024
Op NPO 1 werd in Kamp Van Koningsbrugge de zware rivierenmars afgesloten en gingen de kandidaten in gesprek met Ray Klaassens voor een evaluatie op hun deelname tot nu toe.
De 555.000 kijkers konden vooral de brutale Paula niet uitstaan die kritiek had op haar teamleden, maar zelf ook weinig presteerde.
Paula gaat me een beetje irriteren #KampVanKoningsbrugge — ??Astrid ??? Ventje ? Wijffie ? (@itsAssie) October 14, 2024
Paula heeft het even niet helemaal helder zegt hij. Maar dat is al de hele aflevering zo. #kampvankoningsbrugge — Bas Vermey (@bvermey) October 14, 2024
Als Paula door mag, haak ik nu echt af. #kampvankoningsbrugge — Ton van Eijk (@toneij) October 14, 2024
*De genoemde kijkcijfers zijn afkomstig van Tina Nijkamp, zij deelt dagelijks lineaire kijkcijferdata op haar Instagram-pagina @tinanijkamp.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt