TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na het presenteren van programma's als Lingo, 6Inside en De Dansmarathon mag Jan Versteegh opnieuw aan de bak. De SBS-presentator tovert zich vanaf deze week om als ware quizmaster in De Laatste Vraag, waarin tien kandidaten strijden voor een gegarandeerde pot van 25.000 euro.
Een ding is zeker: aan het eind van De laatste vraag valt gegarandeerd 25.000 euro te verdienen. De vraag is alleen hoeveel spelers dit bedrag mogen verdelen. Wekelijks strijden tien kandidaten tegen elkaar en de klok in een mentale uitputtingsslag.
Jan Versteegh vuurt in rap tempo kennisvragen af op de deelnemers die zich geen fout kunnen permitteren. Wie ernaast zit, ligt direct uit het spel en mag pas weer meedoen als iedereen af is. De finale is bereikt als de tijd op is en Versteegh de laatste, allesbeslissende vraag erbij pakt. Alleen spelers die op dat moment nog in het spel zitten, dingen mee naar de pot. Soms kent de quiz zes winnaars, soms slechts twee of een. Maar er is dus ook kans dat iedereen met lege handen naar huis gaat.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari