TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In Nederland hebben we de Meilandjes, in België zorgen De Verhulstjes voor vrolijke reality-tv. Studio 100-baas Gert Verhulst en zijn gezin geven een inkijk in hun leven dat een stuk gewoner is dan mensen verwachten van een miljonair. De hond moet naar de dierenarts en de verjaardag van dochter Marie (26) verdient een feestje met het hele gezin.
De familie Verhulst is hecht, maakt zelden ruzie en vooral veel lol. Zo zagen we ook al een klein beetje in de uitzending van The Masked Singer. Marie en broer Viktor (27) noemen zichzelf de beste vrienden. “Mensen kijken blijkbaar graag naar de banaliteiten in het leven”, zei Gert Verhulst in de Telegraaf over de serie die er in Vlaanderen al twee seizoenen op heeft zitten. “Voor veel kijkers was het een soort openbaring dat ik er ook verfrommeld uitzie als ik ’s ochtends mijn bed uitstap.”
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival