TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Presentator Özcan Akyol ontvangt Femke Halsema in Sterren op het doek. Terwijl de drie kunstenaars een portret van de 55-jarige burgemeester van Amsterdam schilderen, vertelt Halsema onder meer over de turbulente periode die ze beleefde. De vele protesten tegen de coronacrisis, de rellen op de Dam naar aanleiding van Black Lives Matter, het was niet de makkelijkste tijd.
Ze praat over de druk die de functie met zich meebrengt en dat dit ook z'n weerslag op haar gezin heeft. Tegelijkertijd geniet de voormalig fractievoorzitter van GroenLinks ook volop van de leuke kanten van het ambt en de schoonheid van de hoofdstad. Verder blikt Halsema terug op haar jeugd in Enschede. Ze was een buitenbeentje en ze denkt dat ze mede daardoor een sterke vrouw is geworden.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen