TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Niet alleen onbekende Nederlanders laten zich afbeulen, BN’ers moeten er ook aan geloven. Voor Special Forces VIPS, de evenknie van Kamp Van Koningsbrugge, ondergaan tien kandidaten de zwaarste militaire training die er bestaat.
Onder anderen Giel Beelen, Gaby Blaaser en Dave Roelvink hebben wel zin in een grensverleggend avontuur in Slovenië, net als oud-GTST’er Alkan Cöklü en de taaiste van het hele stel, bokser Nouchka Fontijn. Oud-officier Erik Wegewijs wordt hun leermeester. Hij zal niemand sparen, dat is duidelijk. “We letten met name op het gedrag dat de deelnemers vertonen als ze onder constante druk staan, geen status, geen zekerheid en geen houvast hebben.”
Na deze eerste aflevering laten de BN’ers zich verder afbeulen op Videoland.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij