TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het conflict tussen stukadoor Fred Vos en het gemeentebestuur van het Noord-Hollandse Bergen is intussen net zo ingewikkeld geworden als de brexit. Hoe de vork precies in de steel zit, is te zien in de eerste aflevering van het nieuwe programma Opstandelingen. Hierin bezoekt Sophie Hilbrand buurten en dorpen waar boze bewoners zich het slachtoffer voelen van bestuurlijk onrecht.
Het begon allemaal toen Vos en zijn gezin in 2015 te horen kregen niet meer in hun huis te mogen wonen omdat dit een verbouwde kippenschuur betrof. Hij richtte een Facebookgroep en zag plotseling een verzetsbeweging ontstaan met als doel: het aan de kaak stellen van de de corruptie en willekeur van de gemeente. Vos en zijn gevolg schuwen de harde persoonlijke aanpak niet.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'