TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Met eindelijk weer gevulde agenda's kunnen Nederlandse artiesten niet wachten om het podium te beklimmen. Genoeg reden voor optimisme dus in het nieuwe seizoen van Volle zalen, al wil Cornald Maas ook weten hoe ze het afgelopen anderhalf jaar hebben beleefd. Hij volgt in deze reeks acteurs Nasrdin Dchar, Hadewych Minis en Hans Croiset, cabaretier Paul Haenen en choreograaf Barrie Stevens.
Maar eerst bezoekt hij Sanne Hans in haar geboortedorp Dedemsvaart. Ze blikt terug op haar eerste tv-optreden in 2008, dat haar leven voorgoed veranderde. Toch had Hans niet kunnen bedenken dat haar Beste zangers-uitvoering van 'Door de wind' vorig jaar zó'n grote hit zou worden. Terwijl ze het zong, dacht ze aan haar stiefvader, aan wie ze nu warme herinneringen ophaalt.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel