TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Even proefwonen in een toekomstige woning is helemaal geen gek idee. Edith en Peter zouden in ieder geval willen dat ze dit hadden gedaan. In Voor hetzelfde geld vertellen de twee dat ze het Haarlemse hoekhuis - waar ze nu wonen - anders echt niet hadden gekocht. Door proefwonen hadden ze bijvoorbeeld kunnen ontdekken dat ze de buren wel heel goed kunnen horen.
Omdat ze de geluidsoverlast zat zijn, willen ze verhuizen. Peter komt van Texel en gaat het liefst terug naar het platteland. Daar is Edith het helemaal mee eens. Waar in Nederland ze dan terechtkomen, maakt ze eigenlijk niet eens veel uit. Een mooie klus voor Natasja Froger, die het stel drie woningen op heel verschillende locaties laat zien. En het mooiste: hier mogen ze wél proefwonen.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Omroep MAX-programma Het Dorp keert terug op de buis
10:43Dit programma vervangt Help, Mijn Man Is Klusser! op RTL 4
10:00Jurre Geluk over het presenteren van Niet Klein te Krijgen: 'Ik wilde geen ramptoerist zijn'
09:26Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer