TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Deel van de lol van Wie is de Mol? is dat de kijkers kunnen meespeuren. De makers verstoppen zelfs geregeld aanwijzingen speciaal voor de ‘molloten’. In seizoen 7 lieten ze Mol Inge Ipenburg bijvoorbeeld in gebarentaal hints over haar ware identiteit geven. Vlak voor de grote finale kwam de eerste slimmerik daarachter, waarna het als een lopend vuurtje over internet ging.
Vijf jaar geleden ging het echter mis met de geheime boodschappen, toen er al in aflevering 2 een duidelijke aanwijzing naar Mol Klaas van Kruistum kwam. Die ontging de molloten uiteraard niet, met een balende regisseur Rick McCullough als gevolg. Die overwoog hierdoor zelfs te stoppen. Dat deed hij niet, maar zulke duidelijke hints zal hij waarschijnlijk niet meer in beeld laten komen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker