TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
Het perfecte item om je huis helemaal knus te maken én lekker te laten ruiken. Deze heerlijke Marie-Stella-Maris geurkaars wil je zeker hebben.
De gouden look is een echte eyecatcher in je huis.
Bekijk snel: TVgids.nl’s Adventskalender 2023
Deze luxueuze No.12 Objets d'Amsterdam geurkaars van Marie-Stella-Maris is een 100% natuurlijke luxe geurkaars die gemaakt is van soja, koolzaadolie en bijenwas. Deze kaars verspreidt op subtiele wijze een geur van groene thee, citrusnoten en salie door je huiskamer.
Het wordt extra lang genieten, want de geurkaars gaat maar liefst 50 uur mee.
Zie jij deze geurkaars al helemaal in jouw interieur staan? Twijfel dan niet en vul het onderstaande formulier in met jouw gegevens.
Meedoen is niet meer mogelijk. De winnaar ontvangt van ons bericht.
Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau
10:26Bevestigd: Dit is de startdatum van het derde seizoen Winter Vol Liefde
10:00Tineke Schouten maakt haar opwachting in Volle Zalen: 'Cornald Maas is een goede vragensteller'
09:47Video: Monique maakt ex-schoondochter Denise belachelijk: ‘Je kan ook gewoon praten’
09:23De TV van gisteren: Martijn Koning openhartig over Eva Jinek-rel in Boerderij van Dorst: ‘Nog steeds moeilijk mee’