TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
Op deze negentiende dag van onze adventskalender mogen we in samenwerking met Meulenhoff Boekerij twee mensen blij maken met het boek van B&B Vol Liefde-Els.
Dat is niet leuk, dat is héél leuk!
Bekijk hier de hele adventskalender van TVgids.nl
Als je het afgelopen jaar om één persoon niet heen kon dan was het Els van Roode. Ze schitterde in B&B Vol Liefde waar ze helaas niet het hart van Robert-Jan, maar gelukkig wel dat van heel veel kijkers wist te veroveren. Dat deed ze met haar spontane karakter, maar ook met haar heerlijke lach en bekende quotes als 'Who Els?' en 'Ik ben te jong en te leuk om alleen te blijven'.
Wat misschien nog niet iedereen weet is dat Els een carrière van twintig jaar als stewardess achter de rug heeft en dat ze bomvol leuke verhalen zit over dit fascinerende beroep. Ze heeft deze opgeschreven in haar boek Somewhere Els: van bijzondere ontmoetingen met passagiers tot keihard werken op tien kilometer hoogte en de fijne tussenstops op exotische bestemmingen. Er komt van alles voorbij.
Wil jij kans maken op één van de twee boeken? Vul dan snel onderstaand formulier in, geef je op voor onze nieuwsbrief en maak kans!
Deze winactie is gesloten.
Niet gewonnen? Somewhere Els is te koop bij alle bekende boekhandels en Bol.com.
Video: Viraal ‘knappe agent’ uit The Passion reageert op alle aandacht
08:34Dit is de opvolger van Maarten van Rossem bij De Slimste Mens
08:03De TV van gisteren: Spannende KNVB-bekerfinale trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 28 april t/m donderdag 1 mei 2025
06:47Vanavond op TV: Dream school, De wijkagent: Helden van de straat, Honest Thief