TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Per 1 april wordt Xander van der Wulp momenteel de vaste politiek duider van het NOS Journaal, hoofdredacteur van NOS Sport. Hij volgt de eind vorig jaar vertrokken Gert-Jaap Hoekman op.
Sinds 2022 is Van der Wulp de vaste politiek duider van de NOS. Hij begon al op zeventienjarige leeftijd bij de NOS, was sinds 2008 als politiek verslaggever in het journaal te zien voordat hij de overstap naar vaste politiek duider maakte. Maar nu is het tijd voor een carriere move. "Naast mijn passie voor politiek heb ik ook een grote passie voor sport" aldus de vijftigjarige Xander.
Volgens hem is sport meer dan wat dan ook in staat om mensen te verbinden. "En NOS Sport speelt daarin een belangrijke rol door sport toegankelijk te houden voor iedereen" zegt Van der Wulp. Voor hem is het een eer om leiding te mogen geven aan de grootste sportredactie van Nederland. Algemeen directeur NOS Renate Eringa vindt Van der Wulp de ideale hoofdredacteur vanwege zijn kennis, netwerk en ervaring.
In 'De 538 Middagshow van Radio 538' deelde Xander van der Wulp dat hij stopt met de podcast 'De Stemming van Vullings en Van der Wulp'. "Dat is niet te combineren" volgens de nieuwbakken sportredacteur. Bekijk hieronder het fragment uit 'De 538 Middagshow van Radio 538' met presentator Frank Dane:
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:39Wanneer begint het tweede seizoen van De Hygiënepolitie?
10:00Karsu Dönmez is groot fan van dít tv-programma: 'Dat doet hij zo leuk'
09:45Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie