TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Per 1 april wordt Xander van der Wulp momenteel de vaste politiek duider van het NOS Journaal, hoofdredacteur van NOS Sport. Hij volgt de eind vorig jaar vertrokken Gert-Jaap Hoekman op.
Sinds 2022 is Van der Wulp de vaste politiek duider van de NOS. Hij begon al op zeventienjarige leeftijd bij de NOS, was sinds 2008 als politiek verslaggever in het journaal te zien voordat hij de overstap naar vaste politiek duider maakte. Maar nu is het tijd voor een carriere move. "Naast mijn passie voor politiek heb ik ook een grote passie voor sport" aldus de vijftigjarige Xander.
Volgens hem is sport meer dan wat dan ook in staat om mensen te verbinden. "En NOS Sport speelt daarin een belangrijke rol door sport toegankelijk te houden voor iedereen" zegt Van der Wulp. Voor hem is het een eer om leiding te mogen geven aan de grootste sportredactie van Nederland. Algemeen directeur NOS Renate Eringa vindt Van der Wulp de ideale hoofdredacteur vanwege zijn kennis, netwerk en ervaring.
In 'De 538 Middagshow van Radio 538' deelde Xander van der Wulp dat hij stopt met de podcast 'De Stemming van Vullings en Van der Wulp'. "Dat is niet te combineren" volgens de nieuwbakken sportredacteur. Bekijk hieronder het fragment uit 'De 538 Middagshow van Radio 538' met presentator Frank Dane:
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
22:26B&B Vol Liefde-stel Daní en Joy verwelkomen baby: 'Ons wondertje'
16:25Deze BN'er krijgt een gastrol in Medisch Centrum West: opvallende naam
15:09Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
