TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Per 1 april wordt Xander van der Wulp momenteel de vaste politiek duider van het NOS Journaal, hoofdredacteur van NOS Sport. Hij volgt de eind vorig jaar vertrokken Gert-Jaap Hoekman op.
Sinds 2022 is Van der Wulp de vaste politiek duider van de NOS. Hij begon al op zeventienjarige leeftijd bij de NOS, was sinds 2008 als politiek verslaggever in het journaal te zien voordat hij de overstap naar vaste politiek duider maakte. Maar nu is het tijd voor een carriere move. "Naast mijn passie voor politiek heb ik ook een grote passie voor sport" aldus de vijftigjarige Xander.
Volgens hem is sport meer dan wat dan ook in staat om mensen te verbinden. "En NOS Sport speelt daarin een belangrijke rol door sport toegankelijk te houden voor iedereen" zegt Van der Wulp. Voor hem is het een eer om leiding te mogen geven aan de grootste sportredactie van Nederland. Algemeen directeur NOS Renate Eringa vindt Van der Wulp de ideale hoofdredacteur vanwege zijn kennis, netwerk en ervaring.
In 'De 538 Middagshow van Radio 538' deelde Xander van der Wulp dat hij stopt met de podcast 'De Stemming van Vullings en Van der Wulp'. "Dat is niet te combineren" volgens de nieuwbakken sportredacteur. Bekijk hieronder het fragment uit 'De 538 Middagshow van Radio 538' met presentator Frank Dane:
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'