TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Al jaren zet Gordon zich in voor eenzaamheid onder ouderen. Samen met Gerard Joling maakte hij al meerdere succesvolle programma’s over het onderwerp en sinds deze week is hij ook ambassadeur van het Nationaal Ouderenfonds.
In die rol zat hij woensdagavond aan tafel bij Jinek op RTL 4. Als het gaat over eenzaamheid onder ouderen, een steeds groter wordend probleem, krijgt Gordon het even te kwaad. Als hij even later weer bij zinnen is, legt hij uit waarom het hem zo raakt.
Bekijk het fragment hieronder terug:
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'