TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Anouk, Lil' Kleine en Waylon waren unaniem lovend over het het duet van Ayoub en Kes in The Voice of Holland. Coach Ali B had de twee tegenover gezet met een Arabisch-Nederlands duet, waarbij ook de Nederlandse Kes in foutloos Arabisch zong.
Aan tafel bij De Wereld Draait Door kwam Ali B vertellen over zijn keuze voor deze battle en natuurlijk had hij ook Ayoub en Kes meegenomen. Ali vertelde onder mee dat het voor de Arabische gemeenschap in Nederland voelt als erkenning als er in zo'n groot programma als TVHO in het Arabisch wordt gezongen. Bekijk het gesprek hier:
Aan tafel zat ook zangeres Inez, die het nummer, een mash-up tussen het Nederlandse Verleden Tijd en het Arabische Menak Wla Meni ooit als eerste opnam en als inspiratie diende voor Ali B's keuze. Zij kwam het lied ook zingen. Beluister haar versie hier:
Video: Kaj Gorgels kondigt komst tweede kindje op hilarische wijze aan
10:09Een nieuw seizoen Bed & Breakfast komt eraan en dit is de startdatum
08:45De TV van gisteren: Kijkers blij met terugkeer Boerderij van Dorst
06:47Vanavond op TV: Volle zalen, The big bang theory, X-Men: Days of Future Past
06:00Het tweede seizoen van Paradise Hotel is nu te streamen bij Videoland