TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Anouk, Lil' Kleine en Waylon waren unaniem lovend over het het duet van Ayoub en Kes in The Voice of Holland. Coach Ali B had de twee tegenover gezet met een Arabisch-Nederlands duet, waarbij ook de Nederlandse Kes in foutloos Arabisch zong.
Aan tafel bij De Wereld Draait Door kwam Ali B vertellen over zijn keuze voor deze battle en natuurlijk had hij ook Ayoub en Kes meegenomen. Ali vertelde onder mee dat het voor de Arabische gemeenschap in Nederland voelt als erkenning als er in zo'n groot programma als TVHO in het Arabisch wordt gezongen. Bekijk het gesprek hier:
Aan tafel zat ook zangeres Inez, die het nummer, een mash-up tussen het Nederlandse Verleden Tijd en het Arabische Menak Wla Meni ooit als eerste opnam en als inspiratie diende voor Ali B's keuze. Zij kwam het lied ook zingen. Beluister haar versie hier:
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker