TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Anouk, Lil' Kleine en Waylon waren unaniem lovend over het het duet van Ayoub en Kes in The Voice of Holland. Coach Ali B had de twee tegenover gezet met een Arabisch-Nederlands duet, waarbij ook de Nederlandse Kes in foutloos Arabisch zong.
Aan tafel bij De Wereld Draait Door kwam Ali B vertellen over zijn keuze voor deze battle en natuurlijk had hij ook Ayoub en Kes meegenomen. Ali vertelde onder mee dat het voor de Arabische gemeenschap in Nederland voelt als erkenning als er in zo'n groot programma als TVHO in het Arabisch wordt gezongen. Bekijk het gesprek hier:
Aan tafel zat ook zangeres Inez, die het nummer, een mash-up tussen het Nederlandse Verleden Tijd en het Arabische Menak Wla Meni ooit als eerste opnam en als inspiratie diende voor Ali B's keuze. Zij kwam het lied ook zingen. Beluister haar versie hier:
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij