TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Anouk, Lil' Kleine en Waylon waren unaniem lovend over het het duet van Ayoub en Kes in The Voice of Holland. Coach Ali B had de twee tegenover gezet met een Arabisch-Nederlands duet, waarbij ook de Nederlandse Kes in foutloos Arabisch zong.
Aan tafel bij De Wereld Draait Door kwam Ali B vertellen over zijn keuze voor deze battle en natuurlijk had hij ook Ayoub en Kes meegenomen. Ali vertelde onder mee dat het voor de Arabische gemeenschap in Nederland voelt als erkenning als er in zo'n groot programma als TVHO in het Arabisch wordt gezongen. Bekijk het gesprek hier:
Aan tafel zat ook zangeres Inez, die het nummer, een mash-up tussen het Nederlandse Verleden Tijd en het Arabische Menak Wla Meni ooit als eerste opnam en als inspiratie diende voor Ali B's keuze. Zij kwam het lied ook zingen. Beluister haar versie hier:
Partnerbijdrage
De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen
09:34Alles wat je moet weten over de nieuwe KRO-NCRV dramaserie Badgast
08:00Carlo Boszhard tipt Op Zoek naar Marlotte: 'Deze podcast is geniaal, maar bovenal triest'
07:42De TV van gisteren: Kijkers kritisch op eerste aflevering van De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 1 t/m donderdag 4 december 2025