TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Voorafgaand aan het optreden zaten de twee bij de nieuwe talkshow van Beau van Erven Dorens op de bank om te vertellen over hun bijzondere samenwerking.
"Toen ik 17, 18 was heb ik veel vlieguren gemaakt met de liedjes van René Froger.", vertelde Tino Martin aan Beau. "Dat ik nu met René zit, is bijna een verhaal uit een jongensboek dat steeds meer werkelijkheid wordt." René voelt zich goed bij de samenwerking, vertelt hij. "Ik voel me hier eigenlijk heel goed bij. Tino heeft een talent dat je niet vaak tegenkomt. Hij zingt de straatstenen uit de grond!"
Beau heeft in ieder geval vertrouwen in de samenwerking. "Dit wordt een hit!", riep hij uit. Wordt Proosten op het leven inderdaad een hit? Bekijk eén beluister het nummer hieronder:
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap