TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Voorafgaand aan het optreden zaten de twee bij de nieuwe talkshow van Beau van Erven Dorens op de bank om te vertellen over hun bijzondere samenwerking.
"Toen ik 17, 18 was heb ik veel vlieguren gemaakt met de liedjes van René Froger.", vertelde Tino Martin aan Beau. "Dat ik nu met René zit, is bijna een verhaal uit een jongensboek dat steeds meer werkelijkheid wordt." René voelt zich goed bij de samenwerking, vertelt hij. "Ik voel me hier eigenlijk heel goed bij. Tino heeft een talent dat je niet vaak tegenkomt. Hij zingt de straatstenen uit de grond!"
Beau heeft in ieder geval vertrouwen in de samenwerking. "Dit wordt een hit!", riep hij uit. Wordt Proosten op het leven inderdaad een hit? Bekijk eén beluister het nummer hieronder:
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen