TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Voorafgaand aan het optreden zaten de twee bij de nieuwe talkshow van Beau van Erven Dorens op de bank om te vertellen over hun bijzondere samenwerking.
"Toen ik 17, 18 was heb ik veel vlieguren gemaakt met de liedjes van René Froger.", vertelde Tino Martin aan Beau. "Dat ik nu met René zit, is bijna een verhaal uit een jongensboek dat steeds meer werkelijkheid wordt." René voelt zich goed bij de samenwerking, vertelt hij. "Ik voel me hier eigenlijk heel goed bij. Tino heeft een talent dat je niet vaak tegenkomt. Hij zingt de straatstenen uit de grond!"
Beau heeft in ieder geval vertrouwen in de samenwerking. "Dit wordt een hit!", riep hij uit. Wordt Proosten op het leven inderdaad een hit? Bekijk eén beluister het nummer hieronder:
De TV van gisteren: Muzikale NPO-avond weet weinig kijkers te interesseren
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Alert: Missing persons unit, Old School
11:50Zien: dit zijn de eerste beelden van Beste Zangers 2026 (video)
11:40Cast Gooische Vrouwen verklapt details over nieuw seizoen (video)
09:27Catherine Keyl reageert in De Oranjezomer op boze Gordon: 'Dat is 35 jaar geleden!' (video)