TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Voorafgaand aan het optreden zaten de twee bij de nieuwe talkshow van Beau van Erven Dorens op de bank om te vertellen over hun bijzondere samenwerking.
"Toen ik 17, 18 was heb ik veel vlieguren gemaakt met de liedjes van René Froger.", vertelde Tino Martin aan Beau. "Dat ik nu met René zit, is bijna een verhaal uit een jongensboek dat steeds meer werkelijkheid wordt." René voelt zich goed bij de samenwerking, vertelt hij. "Ik voel me hier eigenlijk heel goed bij. Tino heeft een talent dat je niet vaak tegenkomt. Hij zingt de straatstenen uit de grond!"
Beau heeft in ieder geval vertrouwen in de samenwerking. "Dit wordt een hit!", riep hij uit. Wordt Proosten op het leven inderdaad een hit? Bekijk eén beluister het nummer hieronder:
René en Natasja Froger laten niets onbesproken in Mi Dushi: Wat Is Dan Liefde: 'Wij zijn een open boek'
09:55B&B Vol Liefde-sterren Eline en Timothy zoeken elkaar op op Ibiza: 'Wat een verrassing!'
09:29De TV van gisteren: zomerse herhalingen kunnen kijkers niet bekoren, De Avondetappe scoort
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Eurotrip
09:29Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen