TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Voorafgaand aan het optreden zaten de twee bij de nieuwe talkshow van Beau van Erven Dorens op de bank om te vertellen over hun bijzondere samenwerking.
"Toen ik 17, 18 was heb ik veel vlieguren gemaakt met de liedjes van René Froger.", vertelde Tino Martin aan Beau. "Dat ik nu met René zit, is bijna een verhaal uit een jongensboek dat steeds meer werkelijkheid wordt." René voelt zich goed bij de samenwerking, vertelt hij. "Ik voel me hier eigenlijk heel goed bij. Tino heeft een talent dat je niet vaak tegenkomt. Hij zingt de straatstenen uit de grond!"
Beau heeft in ieder geval vertrouwen in de samenwerking. "Dit wordt een hit!", riep hij uit. Wordt Proosten op het leven inderdaad een hit? Bekijk eén beluister het nummer hieronder:
Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'