TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Lang voordat je je favoriete tv-series kon vinden bij Netflix of Videoland moest je geduldig afwachten tot ze op tv werden uitgezonden. Een van de meest invloedrijke series uit de begintijd van de televisie was I Love Lucy met comédienne Lucille Ball. De serie werd in de studio op film geschoten voor een live publiek en had een omvangrijke cast van spelers. Balls tegenspeler was ook haar echtgenoot in het echte leven, de Cubaans-Amerikaanse acteur Desi Arnaz.
De echte Lucille Ball en Desi Arnaz
Being the Ricardos vertelt het verhaal achter I Love Lucy en laat zien hoe het beroemde koppel destijds onder een vergrootglas lag. Het huwelijk van Lucy en Desi - gespeeld door Nicole Kidman en Javier Bardem - staat voortdurend onder enorme druk. Het botert niet altijd in hun relatie, de zender stelt bizarre eisen en het koppel krijgt te maken met politieke beschuldigingen en racisme. De trailer van de film kun je hier onder al bekijken.
De film belooft een tot in de puntjes verzorgd drama te worden, dat het tijdsbeeld perfect recreëert. Het project is dan ook in goede handen bij Aaron Sorkin, wiens scenario voor The Social Network een Oscar kreeg. Vorig jaar werd zijn scenario voor The Trial of the Chicago 7 nog genomineerd voor een Oscar.
Hier en daar is Being the Ricardos vanaf 10 december in de bios te zien, maar op Amazon Prime Video zie je de film vanaf 21 december gewoon met je abonnement.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6