TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dat blijkt uit een onderzoek in opdracht van Film1. Zij vroegen aan kijkers van streamingdiensten of ze aldaar een beetje kunnen vinden wat ze zoeken. Maar dat is dus lang niet altijd het geval. 11% zoekt langer dan 30 minuten naar een geschikte titel, bij elkaar zijn dat 1 miljoen Nederlanders. En dat is zonde van de tijd.
Gelukkig zijn er sites zoals Guidinc. die dit probleem helpen oplossen, maar we zijn er nog lang niet. Uit het onderzoek blijkt dat vooral jongeren moeite hebben met kiezen. 50-plussers vinden sneller wat ze willen zien. De meeste mensen zoeken via de app van de streamingdienst naar een serie of film, ook veel mensen maken gebruik van de suggesties die ze van vrienden en familie krijgen.
Opvallend in het onderzoek is dat veel van de respondenten het nog steeds het aller gemakkelijkst vinden om een serie of film voorgeschoteld te krijgen via de reguliere tv-zenders. Bijna driekwart van de onderzochte mensen blijft hangen als ze op televisie een film of serie tegenkomen die ze wel wat lijkt.
Zus van Fabienne uit De Bondgenoten spreekt zich uit over gerucht: 'Het is te bizar voor woorden'
10:05De allereerste beelden van het vijftiende seizoen van Urk! zijn verschenen
10:00Menno Bentveld blijkt dol op deze spelshow: 'Vanaf de bank speel ik altijd fanatiek mee'
09:30De familie Bal uit Een Huis Vol deelt verdrietig bericht: 'Zijn laatste dag was er één vol liefde'
09:08Onderweg naar Liefde krijgt toch een derde seizoen