TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Een leeg huis is een rustig hoofd. Onder dat motto gaan twee vrienden aan de slag met het ontspullen van menig kelder, zolder en garage.
Joshua Fields Milburn en Ryan Nicodemus zijn al hun hele leven bevriend, en de twee hebben een missie: Amerika (en de wereld) ontspullen. Want veel mensen verdrinken zowat in hun bezittingen. Garages, kelders en zolders staan volgepakt met artikelen waar de eigenaars nauwelijks naar omkijken. En de spullenstapel neemt alleen maar toe: alles wat je kunt verzinnen is via het internet te bestellen en wordt een dag later bezorgd.
Josh en Ryan laten experts aan het woord over de schadelijke gevolgen van te veel spullen en helpen mensen ademruimte in hun huis te creëren.
The minimalists: Less is now staat vanaf 1 januari op Netflix.
Bekijk hier de trailer:
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)
09:32De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day