TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het tweede seizoen van Versailles draait om de bouw van een paleis in de gelijknamige Franse plaats. Lodewijk XIV ondervindt dat dat niet zonder problemen gaat.
Het is genieten geblazen voor de liefhebbers van het betere kostuumdrama. NPO Start heeft de rechten voor Versailles aangekocht, een reeks over koning Lodewijk XIV die eind de zeventiende eeuw regeerde over Frankrijk. Zijn droom: het bouwen van Europa's mooiste kasteel, in Versailles.
Maar in het tweede seizoen is te zien dat dat niet zonder slag of stoot gaat. Ook het veelbesproken liefdesleven van de Franse vorst (George Blagden) komt aan bof, evenals de strijd tegen zijn aartsvijand, Willem III.
Seizoen 2 is vanaf 18 januari te zien op NPO Start; seizoen 3 volgt in februari.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene