TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Met veel geweld wist een aantal robots zich een weg uit de pretparken te banen. Nu lopen Dolores en Bernard vrij rond in Los Angeles. En dat is geen goed nieuws.
Het heeft twee seizoenen geduurd, maar de niet van echte mensen te onderscheiden robots zijn nu eindelijk uit hun reservaten ontsnapt. Gezien de hoeveelheid dood en verderf die ze in de eerste seizoenen zaaiden, is dat geen goed nieuws voor de mensheid.
Dolores en Bernard bevinden zich in een toekomstige versie van Los Angeles en zien hoe mensen robots behandelen. Maeve is intussen terechtgekomen in een reservaat dat is gebaseerd op het Italië van Mussolini. Nieuw dit seizoen: Aaron Paul als Caleb, het liefje van Dolores. Hij was eerder te zien als Jesse Pinkman in Breaking bad.
Vanaf 16 maart op Ziggo.
Wat Speelt Er met Patrick Lodiers en Ruben van der Meer vanaf deze dag te zien
15:38Optreden Nederlanse Brook Lynn in kwartfinale America's Got Talent: 'Love Your Enemy'
14:53Dries Roelvink: 'Met deze opmerking van Donny ben ik het niet eens'
13:40B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Wadie: 'Onvervalste dramaqueen'
13:08Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?