TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Met veel geweld wist een aantal robots zich een weg uit de pretparken te banen. Nu lopen Dolores en Bernard vrij rond in Los Angeles. En dat is geen goed nieuws.
Het heeft twee seizoenen geduurd, maar de niet van echte mensen te onderscheiden robots zijn nu eindelijk uit hun reservaten ontsnapt. Gezien de hoeveelheid dood en verderf die ze in de eerste seizoenen zaaiden, is dat geen goed nieuws voor de mensheid.
Dolores en Bernard bevinden zich in een toekomstige versie van Los Angeles en zien hoe mensen robots behandelen. Maeve is intussen terechtgekomen in een reservaat dat is gebaseerd op het Italië van Mussolini. Nieuw dit seizoen: Aaron Paul als Caleb, het liefje van Dolores. Hij was eerder te zien als Jesse Pinkman in Breaking bad.
Vanaf 16 maart op Ziggo.
Vanavond op TV: Sander en de kloof, Vera, Killer Elite
21:56Uniek in De Bondgenoten: Ruzie om Ricardo aan de poort
20:07Dave Roelvink en Marijn Kuipers verbreken verloving en beëindigen relatie
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Televizier-Ring Acteur 2026
19:14Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Talent 2026