TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De gepensioneerde CIA-agent Frank (Bruce Willis) is in RED 2 toch echt toe aan zijn rust. Samen met zijn vriendin Sarah (Mary-Louise Parker) wil hij vooral genieten van de vrijheid van het leven als pensionado.
Die rust is hem niet gegund. Bij een bezoekje aan de supermarkt loop Frank zijn oud-collega Marvin (John Malkovich) tegen het lijf. Die – niet geheel toevallige – ontmoeting is het begin van een nieuw avontuur voor Frank en zijn collega's van het RED-team.
In RED 2 trekken de RED-leden naar Europa. Daar gaan ze op zoek naar een verdwenen kernwapen.
Voor ze die bom kunnen vinden, moeten ze eerst de wetenschapper Bailey (Anthony Hopkins) zien op te sporen.
De actiekomedie RED 2 barst, net als zijn voorganger, haast uit zijn voegen van de topacteurs. Naast Willis, Malkovich, Parker en Hopkins maken ook Helen Mirren, David Thewlis en Catherine Zeta-Jones hun opwachting.
RED 2 is net als voorganger RED gebaseerd op de gelijknamige stripboeken van Warren Ellis en Cully Hamner.
Rick Brandsteder veroordeeld voor rijden onder invloed: 'Dit was even te heftig voor mij'
18:26Ex-man van prinses Margarita stapt naar de rechter wegens Videoland-serie Mabel & Margarita
16:49Actrice Esther Roord, bekend van Kees & Co, overleden op 61-jarige leeftijd
15:46De Bauers terug op tv met nieuw seizoen
15:34Met deze act hoopt België het Eurovisie Songfestival 2026 te winnen