TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Nadat ze liet zien hoe jongeren slachtoffer kunnen worden van sexting en grooming, gaat Evi Hanssen weer een stapje verder. De derde aflevering van Help, mijn borsten staan online gaat over seksuele afpersing, oftewel sextortion.
Help, mijn borsten staan online zie je om 22:10 uur op NPO 3
De drie BN’ers die het vanavond opnemen tegen een alfabet van ‘onbekende’ Nederlanders in De S.P.E.L.show zijn acteur en fotograaf Thom Hoffman, actrice Lies Visschedijk en cabaretier Rayen Panday. Zij laten zien hoe goed ze zijn in spelling, spreekwoorden en grammatica. Het prijzengeld gaat naar een goed doel.
De S.P.E.L-show zie je om 21:25 uur op NPO 1
Kijkers van Flikken Rotterda kennen haar vooral als Noucha van Vliet, maar in het echt heet de rechercheur Ortál Vriend. Als Noucha rekent ze de ene crimineel na de andere in, maar kan ze in het echt ook een beetje rekenen? Of meer berekenen? Je ziet het in De slimste mens, waarin ze vanavond de nieuwe uitdager is.
De slimste mens zie je om 20:40 uur op NPO 2
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download dan de gratis app van TVgids.nl!
Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'
11:05Niels van der Laan peinst niet over stoppen met Sinterklaasjournaal: 'Ik ben vooral geschrokken'
10:27Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'