TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Dat Humberto Tan veel heeft met fotografie, is sinds zijn deelname aan Het perfecte plaatje geen geheim meer. Maar wist je dat hij ook een grote fan is van de Amerikaanse fotograaf Gordon Parks? In De vooravond vertelt de presentator over de man en zijn bijzondere fotografie, waarmee hij zowel schoonheid wist uit te beelden als maatschappelijke botsingen.
De podcast Man, man, man van Domien Verschuren, Chris Bergström en Bas Louissen is een groot succes. De heren maken veel lol samen, maar bespreken ook een aantal serieuze onderwerpen. Zo ook het overlijden van Chris zijn moeder. In De vooravond vertelt hij hoe het was om over dit moeilijke onderwerp te praten.
Ook in De vooravond is natuurlijk veel gesproken over de persconferentie van afgelopen dinsdag. Jort Kelder zet zijn vraagtekens bij de aangescherpte coronamaatregelen. Een kleine groep beschermen ten koste van alle anderen in Nederland, lijkt hem niet de juiste beslissing.
Danny Vera is te gast om te praten over de nieuwe muziek die hij in de coronatijd heeft gemaakt. Hier hoort natuurlijk ook een live optreden bij, in dit geval van zijn nieuwe nummer Weight.
In RTV Noortje krijgt regionaal, ondergesneeuwd nieuws een landelijk podium. Zo onderzoekt presentator Noortje Veldhuizen in de eerste aflevering hoe Texel omgaat met het zwerfkattenprobleem.
Meer zien van De vooravond? Kijk dan van maandag t/m vrijdag om 19.00 uur naar NPO1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer