TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Wekenlang moeten sportliefhebbers het al zonder hun geliefde spelletjes stellen. RTL 7 probeert die pijn vanaf nu acht weken lang een beetje te verzachten met De RTL Sportquiz. Dat en meer zie je op zaterdag 23 mei.
Simon Zijlemans is vanaf vanavond elke zaterdag te zien met De RTL Sportquiz. Een nieuwe quiz op RTL 7 over - u raadt het al - sport! Viggo Waas en Peter Heerschop zijn vanavond de eerste kandidaten.
De RTL Sportquiz zie je om 19:00 uur op RTL 7
Een mix van een conference en een praatprogramma, dat is Wat een Suikerfeest. Cabaretier Najib Amhali nodigt drie vrienden uit om stil te staan bij de ramadan en het Suikerfeest te vieren. Zanger en presentator Gerard Joling, GroenLinks-fractievoorzitter Jesse Klaver en multitalent Nienke Plas zijn te gast.
Wat een Suikerfeest zie je om 20:25 uur op NPO 1
Nu de halve finale is aangebroken, neemt ook de spanning bij de overgebleven koppels toe. Na al die weken lijken ze redelijk stressbestending, toch lopen de gemoederen hoog op bij het bouwen van creaties rond tijdreizen.
Lego Masters om 20:00 uur op RTL 4
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan