TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Wekenlang moeten sportliefhebbers het al zonder hun geliefde spelletjes stellen. RTL 7 probeert die pijn vanaf nu acht weken lang een beetje te verzachten met De RTL Sportquiz. Dat en meer zie je op zaterdag 23 mei.
Simon Zijlemans is vanaf vanavond elke zaterdag te zien met De RTL Sportquiz. Een nieuwe quiz op RTL 7 over - u raadt het al - sport! Viggo Waas en Peter Heerschop zijn vanavond de eerste kandidaten.
De RTL Sportquiz zie je om 19:00 uur op RTL 7
Een mix van een conference en een praatprogramma, dat is Wat een Suikerfeest. Cabaretier Najib Amhali nodigt drie vrienden uit om stil te staan bij de ramadan en het Suikerfeest te vieren. Zanger en presentator Gerard Joling, GroenLinks-fractievoorzitter Jesse Klaver en multitalent Nienke Plas zijn te gast.
Wat een Suikerfeest zie je om 20:25 uur op NPO 1
Nu de halve finale is aangebroken, neemt ook de spanning bij de overgebleven koppels toe. Na al die weken lijken ze redelijk stressbestending, toch lopen de gemoederen hoog op bij het bouwen van creaties rond tijdreizen.
Lego Masters om 20:00 uur op RTL 4
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol
08:00Carlo Boszhard: 'Amsterdamned II is een film die je moet zien'
07:57Nieuw seizoen van Only Joling wordt extra lang