TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Een pak is meer dan een pak. Als politicus kan je er ook behoorlijk wat gezag mee uitstralen, vertelt modekenner Anton Kantelberg in RTL Boulevard. Echter laat vooral minister Hugo de Jonge hier nog wat steken vallen.
Kantelberg staat aan de desk om de modebeslissingen van Nederlandse politici onder de loep te nemen. En wat blijkt: de pakken van premier Mark Rutte zijn van een betere kwaliteit als die van Hugo de Jonge. Hierdoor zou hij meer gezag uitstralen.
Daarnaast kan Kantelberg het niet laten om nog even de schoenen van De Jonge te benoemen. Volgens de modekenner staat de minister bekend om zijn ‘malle kermisschoenen’.
Deelname Ab Osterhaus aan Ranking the stars blijkt misverstand
Bekijk hier het fragment terug:
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans