TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Een pak is meer dan een pak. Als politicus kan je er ook behoorlijk wat gezag mee uitstralen, vertelt modekenner Anton Kantelberg in RTL Boulevard. Echter laat vooral minister Hugo de Jonge hier nog wat steken vallen.
Kantelberg staat aan de desk om de modebeslissingen van Nederlandse politici onder de loep te nemen. En wat blijkt: de pakken van premier Mark Rutte zijn van een betere kwaliteit als die van Hugo de Jonge. Hierdoor zou hij meer gezag uitstralen.
Daarnaast kan Kantelberg het niet laten om nog even de schoenen van De Jonge te benoemen. Volgens de modekenner staat de minister bekend om zijn ‘malle kermisschoenen’.
Deelname Ab Osterhaus aan Ranking the stars blijkt misverstand
Bekijk hier het fragment terug:
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'