TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Een pak is meer dan een pak. Als politicus kan je er ook behoorlijk wat gezag mee uitstralen, vertelt modekenner Anton Kantelberg in RTL Boulevard. Echter laat vooral minister Hugo de Jonge hier nog wat steken vallen.
Kantelberg staat aan de desk om de modebeslissingen van Nederlandse politici onder de loep te nemen. En wat blijkt: de pakken van premier Mark Rutte zijn van een betere kwaliteit als die van Hugo de Jonge. Hierdoor zou hij meer gezag uitstralen.
Daarnaast kan Kantelberg het niet laten om nog even de schoenen van De Jonge te benoemen. Volgens de modekenner staat de minister bekend om zijn ‘malle kermisschoenen’.
Deelname Ab Osterhaus aan Ranking the stars blijkt misverstand
Bekijk hier het fragment terug:
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?