TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Kijk terug: Bijzonder leuk optreden Broederliefde en Candy Dulfer bij M
Nederland gaat de komende maanden langzaamaan weer van het slot. Bepaalde beroepen mogen weer worden uitgevoerd en horeca mag gedeeltelijk open. Ook theaters en bioscopen mogen weer gasten ontvangen, zij het in eerste instantie tot een maximum van 30 personen.
In talkshow M van Margriet van der Linden op NPO 1 is donderdag Cornald Maas te gast om te reageren op dit besluit. De theaterkenner trekt fel van leer. Hij noemt de versoepeling 'belachelijk, arbitrair en een volkomen rare wassen neus die dit kabinet presenteert.'
Bekijk de harde woorden van Cornald Maas hieronder terug:
Duidelijke taal van @cornaldm tijdens de #cultureleactievergadering bij #ditisM. ‘’Een aantal van maximum 30 mensen is belachelijk, arbitrair en een volkomen rare wassen neus die dit kabinet presenteert.'' pic.twitter.com/y7gV1jApWf — Margriet van der Linden (@dit_is_M) May 7, 2020
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel