TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Kijk terug: Bijzonder leuk optreden Broederliefde en Candy Dulfer bij M
Nederland gaat de komende maanden langzaamaan weer van het slot. Bepaalde beroepen mogen weer worden uitgevoerd en horeca mag gedeeltelijk open. Ook theaters en bioscopen mogen weer gasten ontvangen, zij het in eerste instantie tot een maximum van 30 personen.
In talkshow M van Margriet van der Linden op NPO 1 is donderdag Cornald Maas te gast om te reageren op dit besluit. De theaterkenner trekt fel van leer. Hij noemt de versoepeling 'belachelijk, arbitrair en een volkomen rare wassen neus die dit kabinet presenteert.'
Bekijk de harde woorden van Cornald Maas hieronder terug:
Duidelijke taal van @cornaldm tijdens de #cultureleactievergadering bij #ditisM. ‘’Een aantal van maximum 30 mensen is belachelijk, arbitrair en een volkomen rare wassen neus die dit kabinet presenteert.'' pic.twitter.com/y7gV1jApWf — Margriet van der Linden (@dit_is_M) May 7, 2020
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster