TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Kijk terug: Bijzonder leuk optreden Broederliefde en Candy Dulfer bij M
Nederland gaat de komende maanden langzaamaan weer van het slot. Bepaalde beroepen mogen weer worden uitgevoerd en horeca mag gedeeltelijk open. Ook theaters en bioscopen mogen weer gasten ontvangen, zij het in eerste instantie tot een maximum van 30 personen.
In talkshow M van Margriet van der Linden op NPO 1 is donderdag Cornald Maas te gast om te reageren op dit besluit. De theaterkenner trekt fel van leer. Hij noemt de versoepeling 'belachelijk, arbitrair en een volkomen rare wassen neus die dit kabinet presenteert.'
Bekijk de harde woorden van Cornald Maas hieronder terug:
Duidelijke taal van @cornaldm tijdens de #cultureleactievergadering bij #ditisM. ‘’Een aantal van maximum 30 mensen is belachelijk, arbitrair en een volkomen rare wassen neus die dit kabinet presenteert.'' pic.twitter.com/y7gV1jApWf — Margriet van der Linden (@dit_is_M) May 7, 2020
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen