TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Vraag je de gemiddelde GTST-fan naar de meest memorabele scènes in Goede Tijden Slechte Tijden dan is de kans groot dat hij de letterlijke cliffhanger met Bowien Galema (Tanja Jess) noemt. Maar wat te denken van die keer dat Caroline Bruin een dubbelrol speelde en Janine levend wordt begraven door Sofia, de ex van Ludo? Of de adembenemende scène waarin de parachute van een van de acteurs niet open gaat? Je ziet ze allemaal, en nog twee extraatjes in onderstaand fragment van RTL Boulevard.
Overigens is het nog maar zeer de vraag of de cliffhanger van dit jaar ook maar enigszins spectaculair wordt. De opnames zijn vanwege de coronacrisis voortijdig stilgelegd en vandaag werd bekend dat er dit jaar geen nieuwe opnames meer worden gemaakt. De zomercliffhanger, of wat daarvoor door moet gaan, is dan ook eind mei al te zien.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek