TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Ook in Berlijn zijn de clubs nog dicht, maar dit betekent niet dat er geen reden is voor een feestje. RTL Nieuws bracht een bezoek aan een park waar een grote groep jongeren meedeinde op technomuziek.
Om te kunnen dansen, zijn er wel een aantal regels bedacht. Zo mogen er niet meer dan 300 mensen in het park en is het de bedoeling dat de feestgangers anderhalve meter afstand houden. Of dat lukt, is nog maar een tweede. Aan de politie de taak om het feest in de gaten te houden.
Flinke discussie tussen OMT-lid Andreas Voss en Maurice de Hond bij Op1
Bekijk hier het fragment terug:
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'