TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Vlogger Monica Geuze is tot de conclusie gekomen dat ze even rust moet nemen en besluit daarom een week niet te vloggen. Ze heeft veel last van haatreacties en haalt flink uit naar de haters.
Monica: “Ik heb door de jaren heen wel geleerd dat ik me niet meer alles aan moet trekken van gemene reacties. Maar toen ik die van vorige week terugzag… Ik lees zo veel gemene reacties. Dat ik verwend ben bijvoorbeeld. Mensen die mij een irritant persoon vinden… Waarom kijk je dan naar mijn video’s? Ik heb geen zin in commentaar. Ik ben zo. Als je mij niet leuk vindt, kan ik je niet verder helpen. Dit is wie ik ben. Ik moet echt even mijn frustratie uiten over mensen die naar mijn video’s kijken, maar me blijkbaar niet uit kunnen staan. Alsjeblieft: kap met kijken. Ga je eigen leven kutter maken en niet dat van mij!”
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit