TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Boer Aad kreeg in 2012 de hoon van heel Nederland over zich heen. Zo werd de bloemenboer verweten arrogant en chagrijnig te zijn. Sommigen spraken zelfs over haat. Dan moet je wel echt iets fout hebben gedaan. De bloemenboer was nogal direct tegen zijn loges en vond dat zij zich maar aan hem moesten aanpassen. In het zesde seizoen van Boer zoekt vrouw koos Aad uiteindelijk voor Jeannet, maar hun liefde was geen lang leven beschoren. Een tijd later ging Aad nog maar eens door de brieven heen die hij nog op zolder had liggen. Daar viste hij Ingrid uit, met wie hij nu een relatie heeft.
Boer Geert staat bij televisiekijkend Nederland nog op het netvlies gebrand als ‘geile Geert’. De aardbeien, groente- en fruitkweker was nogal handtastelijk naar zijn vrouwen en genoot met volle handen (euh; teugen) van hun aanwezigheid. Zijn uitspraken deden af en toe wat stof opwaaien en “met de puntjes omhoog” zorgde zelfs voor wat schaamrood op de kaken van zijn dorpsgenoten. Uiteindelijk koos Geert voor Hetty, maar zij zijn niet meer samen.
Yvon Jaspers maakt vier specials met verschillende boeren uit 10 seizoenen Boer zoekt vrouw
Over jezelf praten in de derde persoon. Boer Wim uit Tanzania deed het continu. De akkerbouwer gaf ruiterlijk toe dat hij eigenlijk helemaal niet mee wilde doen aan Boer zoekt vrouw, maar toen zijn dochter hem had opgegeven, was er geen ontkomen meer aan. Hij koos uiteindelijk voor Evelyne. “Wim kiest voor Evelyne”, schijnt hij gezegd te hebben.
Boer Tom hoort ook zonder meer in dit rijtje thuis. Niet zozeer omdat hij vervelend, onhandelbaar of bot was tegen zijn loges, maar vanwege het feit dat hij 1800 brieven kreeg. Laat dan nog maar even op je inwerken. Boer Tom kreeg 1800 brieven waar hij uit moest kiezen. Uiteindelijk was kapster Rimke de gelukkige, maar hun relatie hield geen stand. Tom is inmiddels samen met Marieke, met wie hij een zoontje heeft. Mede door zijn bekendheid middels Boer zoekt vrouw kreeg de tulpenboer een baan als tuin- en klusjesman bij Eigen huis & tuin.
Yvon Jaspers gaat bij Marnix, Roel en Steffi op de koffie in BZV-special
Boer Marnix leek er allemaal niet zoveel zin in te hebben. Toen hij eindelijk wat energie had gevonden om iets voor zijn vrouwen te doen, stookte hij een giertank die dienst deed als hot tub op. Echt romantisch werd het niet op de boederij en Marnix bleef met lege handen achter. Inmiddels zijn die wel gevuld, want de paardenfokker is samen met Emmie. Zij woont inmiddels bij Marnix op de boerderij. Eind goed al goed dus!
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien